BURAK YILMAZ’IN HAYATI PALAVRA !!..

TRABZONSPOR BAŞKANI SADRİ ŞENER’İN , BURAK’A ÇOK KIZGIN OLDUĞU BİLDİRİLİYOR..

 

Trabzonspor’da forma giydiği günlerde ” Trabzonspor için canımı veririm” diyen Burak Yılmaz, Trabzonspor’u icra’ya verdi.

Trabzonspor’dan Burak Yılmaz’a sert tepki geldi..Galatasaray’a 5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında transfer olan Burak Yılmaz, Trabzon’da tepkilerin odağındaki adam oldu.

İstanbul takımlarında kariyerini bitirme noktasına gelip Trabzonspor’da gol kralı olan ve milli takıma kadar yükselen Burak Yılmaz’ın yaptığı riyakarlık olarak nitelenirken, Sadri Şener oyuncunun parasının derhal ödenmesi ve polemiğe girilmemesi talimatı verildi.

“Trabzonspor için canımı bile vermeye hazırım” açıklamasını yapan Burak’ın, 430 bin Euro alacağı için Karadeniz kulübünü icraya vermesi üzerine Sadri Şener’in son derece sinirlendiği bildiriliyor..

Kentte büyük tepki gören milli futbolcunun, bu konuyla ilgili kendisini arayan Trabzonspor yöneticilerinin telefonlarına da cevap vermediği öğrenildi..Trabzon yerel basını da Burak’a tepkili… Yerel gazeteler ve internet sitelerinde “Sana da bu yakışırdı Burak” şeklinde sitem ve öfke dolu yazılar yayınlandı.

Gelen Aramalar:burak yilmaz özel hayati,burak yılmazın hayatı,burak yılmazın hayatı,burak yılmaz hayatı,burak yılmaz röportajları,burak yılmaz ın özel hayatı,burak yılmaz ve ailesi,burak yılmaz annesi nereli,Burakyilmazveailesi
HABER BİLGİLERİ
Bu haber 05 Ağustos 2012, 20:16 tarihinde Gündem, Manşet, Son Dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 255 views Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite:

*

Benzer Haberler