Hüsnü Hayali’den Sadri Şener’e ağır eleştiri..

Hüsnü Hayali: Sadri Şener TFF Yönetimini indirecekse imzalar nerede ?

Trabzonspor ve TFF eski yönetim kurulu üyesi Hüsnü Hayali, Sadri Şener’e ve TFF Yönetimine ağır eleştirilerde bulundu..

Hayali, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’in bir çok hatasının olduğunu, Yönetim zaafiyetinin Fenerbahçe’ye yaradığını savundu..

Çıkıp medyada beni yalnız bıraktı diye açıklama yapıyor. Bir başkanın bu şekilde yakınmaya hakkı yok” diyen Hayali, “Bunları sen seçtin, bunlarla çalışmayı sen kabul ettin. diye konuştu.

 

Hüsnü Hayali, TFF Başkanvekili Ufuk Özerten’in Başkan Sadri Şener ile ilgili yaptığı açıklamaları da hatırlatarak, “Türkiye Futbol Federasyonu başkan yardımcısı Trabzonspor camiasına ve başkanına hakaret etmiştir. Böyle bir baldırı çıplak adam orada bir dakika duramaz. Eğer halen o koltukta oturuyorsa bu Trabzonspor yönetiminin zayıflığındandır” dedi.

 

Hayali, Sadri Şener’in Aydınlar ve Demirören Federasyonlarına verdiği desteği de hatırlatarak “Sadri başkan orada dönen dolapları bildiği halde bunlara destek verdi. Şimdi TFF yönetimini  oradan nasıl indirecek. Yıldırım Demirören’i desteklemesinin ne mantığı vardı ? Şimdi Federasyon aleyhinde konuşmak anlamsız..

Demirören Federasyonunu görevden alacaklardı..Hani nerede genel kurula gidecek imzalar. TFF yönetimini görevden indirmek için  bir çalışma yapıyor mu yapmıyorsa neden yapmıyor?” dedi.

Gelen Aramalar:hüsnü hayali
HABER BİLGİLERİ
Bu haber 08 Haziran 2012, 16:56 tarihinde Haberler kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 155 views Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite:

*

Benzer Haberler