Çakıroğlu: Sözümüzü tutacağız..

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu açıklamalarda bulundu..

Trabzonspor’da Yönetim değişikliği sonrası önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor..

Yeni yönetimin çiçeği burnunda Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu açıklamalarda bulundu..

Sebahattin Çakıroğlu yaptığı açıklamada, Trabzonspor’un  sorunlarını bilerek ve çözümlerini üreterek göreve geldiklerini   belirterek, “  Taraftarlarımız bize güvensinler..Trabzonsporlular hiç merak etmesin.

Her şeyin üstesinde gelebilecek yönetim göreve geldi” diye konuştu.

Trabzonspor Başkan  Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Sebahattin Çakıroğlu,  sorunları bilerek ve  çözümlerini üreterek göreve geldiklerini ifade  ederek, “Uzun bir  çalışmanın ardından göreve geldik.

Bize oy veren,  vermeyen herkese çok  teşekkür ederiz. Biz bütün Trabzonsporluları mutlu  etmek ve  arzuladıkları takımı oluşturmak için görevdeyiz. Bütün  sıkıntıları  biliyorduk ve sorunlara çözüm üreterek iş başındayız.  Her  şey  planladığımız ve beklediğimiz gibi gidiyor. Bir sıkıntımız ve  sorunumuz  yok. Sıkıntıları aşacak güçteyiz.

 TARAFTARLARIMIZ MERAK ETMESİNLER..

Sebahattin Çakıroğlu sözlerini şöyle sürdürdü..

“Hiç kimse, merak etmesin.  Her şeyin  üstesinde gelecek iradeye sahip bir yönetim, kulübün başında.  Bütün  Trabzonsporlular rahat olsun” ifadesini kullandı.

Trabzonspor’u  layık olduğu yere taşıyacaklarını kaydeden Çakıroğlu,  “Trabzonspor’u hak  ettiği yere taşımak için tüm gücümüzle mücadele  edeceğimizden hiç  kimsenin kuşkusu olmasın. Trabzonspor’da yaşanacak  olan değişimi herkes,  zamanla görecek. Kulübümüzün haklarını koruma  noktasında ortaya  koyacağımız irade ve Trabzonsporlular’ın arzuladığı  duruşu bu yönetim  ortaya koyacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın “  şeklinde konuştu.

 

13686 8Q8W4B1I 300x189 Çakıroğlu: Sözümüzü tutacağız..

 

TRABZONSPOR YÖNETİMİ TOPLU HALDE..27.05.2013

 

Gelen Aramalar:sebahattin çakıroğlu,sebahattin çakıroğlu kimdir
HABER BİLGİLERİ
Bu haber 29 Mayıs 2013, 14:13 tarihinde Gündem, Haberler kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 178 views Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite:

*

Benzer Haberler